Color Day у Запоріжжі за підтримки ВТ «Кожен спроможен» (Вiдео)

Величезний заряд позитиву і можливість незвично провести час подарували Запоріжжю фестиваль ColorDay і учасники Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен». Розпрощатися з сірими буднями і яскраво розфарбуватися змогли всі, хто відвідав захід.

Сотні людей зібралися на фестивальній площі щоб віддатися хвилі веселощів, відірватися під драйвову музику і забути про тьмяні днинки. Різнокольорові обличчя випромінювали щиру радість. Про те, що відбувалося на фестивалі можна розповідати без утоми не один день, а можна вмістити цю незабутню атмосферу в одне слово «веселка».

Молоді рок-групи і реп-виконавці, діджеї та МС всі разом створювали неповторне враження і приємний «післясмак», який залишиться на довго у пам’яті. Виступаючи, виконавці доводили знову і знову, що кожен спроможен займатися улюбленою справою і домагатися успіху. Адже по суті будь-яка людина здатна досягти успіху, якщо буде постійно самовдосконалюватися і розвиватися.

Нові знання, прагнення йти крок за кроком вперед, долаючи себе і не зупиняючись на досягнутому, ось те, що зможе забезпечити найліпший результат кожному.

 

Автор записи

Залишити відповідь

4 − = 2