33-річний герой врятував життя дитині

33-річний герой врятував життя дитині

Дим, балкон житлового будинку, охоплений полум’ям і плач дитини. У такій ситуації легко розгубитися, але 33-річний Олексій Коротєєв з Харкова блискавично відреагував і врятував дворічного малюка разом з його дідом.

Молодий чоловік побачив пожежу з вікна офісу, де працює охоронцем і прийняв рішення бігти на допомогу, прихопивши вогнегасник. Увійти до будинку, де сталося займання Олексій не зміг, тому хотів залізти на балкон по решітці, що також не вийшло і він почав голосно кричати, повідомляючи всім про пожежу та евакуацію. Коли реакції не було, він почав кидати камінці у вікна, щоб люди виглянули на «хуліганство» і почали рятуватися.

Згодом жителі дякували хлопцю, адже вони не знали про займання і вибігли на вигук Олексія. Раптом молодий чоловік почув дитячий плач, йому, нарешті, вдалося потрапити у будівлю, де на другому поверсі, на порозі квартири хлопець побачив маленького Святослава. Він схопив малюка й кинувся донизу. Дідусь дитини стояв на сходовому майданчику, якого хлопець так само вивів на свіже повітря.

Коли приїхали МНС-ники, герой продовжив сприяти, допомагаючи пожежним розмотувати рукава. За словами Олексія, бути готовим до пожежі його змусила трагедія у Кемерово. Молодий чоловік переглянув безліч відео про те, як вести себе у випадку загорянь, адже «вогонь помилок не пробочає, від помилок дорослих страждають діти» говорить Олексій. Причина пожежі встановлюється, квартиру-осередок вогню, гасили 1,5 години, вона згоріла дотла. Дідусь Святика опинився у лікарні з опіками рук. А Олексія нагородили почесною грамотою міськради.

Мужність і зібраність хлопця допомогли уникнути жахливої трагедії. Це у черговий раз доводить, що кожен повинен і кожен спроможен знати правила охорони безпеки життєдіяльності, а простіше кажучи, ОБЖД. Прості істини здатні врятувати мільйони людських життів

Автор записи

Залишити відповідь

+ 9 = 14