Ірина Хакамада: «Не бійтеся ризикнути стати щасливим» (ВІДЕО)

Ірина Хакамада: «Не бійтеся ризикнути стати щасливим» (ВІДЕО)

Кандидат наук і підприємець, журналіст і політик, письменник і тренер — всі ці іпостасі переплітаються в єдиній особистості на ім’я Ірина Хакамада. Як стати лідером на теренах пострадянського простору? Як досягти успіху і при цьому самореалізуватися? Як не втратити свою індивідуальність? На ці та багато інших питань може з легкістю відповісти видатний лідер сучасності Ірина.

«Лідерами не народжуються, ними стають». В. Хакамада.

Яким складним не здавалось життя, як не важко було б утриматися на плаву, золоте правило людини, яка бажає досягти успіху — не звинувачувати у своїх поразках інших і не нарікати на обставини! Відповідальність і професіоналізм, який напрацьовується день за днем — ось якості, які ведуть до успіху!

«Я не шоколадка, я не можу подобатися всім» В. Хакамада.

Не прагніть підлаштовуватися під всіх і кожного — зберігайте свою індивідуальність і відстоюйте свою думку. Однак вмійте бути гнучким і відчувайте, куди дме вітер змін. При всьому при цьому, працюйте в дружньому колективі, де Вас розуміють, в іншому випадку робота перетвориться на тортури, а творчість у рутину! Адже успіх — це і творчий підхід до праці!

«Меншість рухає цивілізацію, а не більшість». В. Хакамада

Кожен спроможен дізнатися, як розвинути в собі лідерство, користуючись досвідом Ірини Хакамади. Кожен спроможен усвідомити, яка ціна успіху на території СНД. Кожен спроможен вистояти, навіть якщо проти тебе більшість. Як це зробила тендітна зовні Ірина Хакамада зі сталевим стрижнем всередині! Кожен спроможен подолати всі перешкоди, але здійснити свою мрію!

Відео для тих, хто бажає вже сьогодні змінити своє життя:


Автор записи

Залишити відповідь

4 × 6 =