Яна Клочкова — золота рибка і герой України! (ВІДЕО)

Яна Клочкова — золота рибка і герой України! (ВІДЕО)

«Рятівною силою у нашому світі є спорт — над ним як і раніше майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиїй стороні перемога»

Д. Голсуорсі

Витривалість, сила духу і сила волі — риси притаманні тендітній і чарівній золотій рибці України — Яні Клочковій. Завдяки своїй завзятості та цілеспрямованості чемпіонка сягнула усіх можливих нагород і звань, у той час, як навіть сама тренер до кінця не вірила у її успіх! Ще дівчинкою, Яну Клочкову вважали досить посередньою дитиною! Однак незабаром важка праця і талант плавчині довели наявність неординарних здібностей!

Великий спорт — це уміння долати себе, це колосальна робота і немислима дисципліна, це самопожертва в ім’я перемоги! Не кожна доросла людина зможе зконцентруватися на поставленому завданні, а що говорити про підлітка? У той час, як однолітки Яни відпочивали і розважалися, спортсменка проводила по сім-вісім годин у басейні. Скромна, стримана дівчина з залізним стрижнем всередині вже у 14 років стає призером на юніорському чемпіонаті Європи!

Сьогодні — Яна Клочкова одна з найбільш титулованих спортсменок країни! Герой України, чотириразовий золотий призер Олімпійських ігор, чемпіонка світу та Європи — далеко не весь перелік звань і нагород видатної українки. Рекордсменка є членом федерації плавання України. Разом з іншими учасниками організації вона закликає до здорового способу життя та бере участь у розвитку водних видів спорту.

Одиночне плавання привчило дівчину завжди і скрізь розраховувати лише на себе! Отримавши спортивну загартованість, дівчина не зупиняється на досягнутому, застосовуючи отримані навички й у повсякденному житті! Яна пише автобіографічну книгу, виховує сина і самовдосконалюється! Адже спорт — це неоціненний внесок у розвиток сильної та успішної особистості!

Кожен спроможен займатися спортом і фізичною культурою. Тим самим зміцнюючи здоров’я і набуваючи відмінної фізичної форми! Кожен спроможен завдяки спорту розвивати в собі лідерські якості, самодисципліну, зібраність і цілеспрямованість! Кожен спроможен вести здоровий спосіб життя і закликати до цього оточуючих, виховуючи юне покоління на гідних прикладах!


Автор записи

Залишити відповідь

4 − = 0