Як у Хмельницькому відродили парк із сміттєзвалища

Як у Хмельницькому відродили парк із сміттєзвалища

Якщо немає сил, жити у безладі, якщо людям ніде відпочити — кожен спроможен перетворити забруднину місцину в затишний парк для відпочинку …

Коли контейнери для сміття, у парку Шевченка , переповнилися відходами й назовні, перетворюючись на стихійне звалище , мешканці міста дали бій забрудненню. Жителі Хмельницького вирішили не лише ліквідувати сміттєзвалище , але й навести ладк у всьому парку . Адже всі ми користуємося благами цивілізації, а значить і кожен спроможен усувати наслідки такого комфорту .

Повсюдне засмічування пластиковими упаковками, пляшками , фантиками та іншим може призвести до глобального катаклізму, і у кожного є ризик загрузнути у побутових відходах , однак і кожен спроможен змінити стан було організоване прибирання парку. Де фізична праця на свіжому повітрі, не лише принесла користь , для всіх , хто відпочиватиме у сквері, але й дозволить краще дізнатися і поспілкуватися мешканцям міста , згуртувавшись у дружній колектив.

Після «неароматної» та трудомісткої роботи , для жителів відкрилася картина чистого і квітучого улюбленого парку. Відтепер сюди приємно приходити та приводити дітей.

к новости 22

Автор записи

Залишити відповідь

4 × = 20