Як стати кращими в світі батьками і виховати щасливих дітей? (Аудіо)

Як стати кращими в світі батьками і виховати щасливих дітей? (Аудіо)

Сьогодні, як ніколи гостро стоїть питання про виховання підростаючого покоління. Як виростити здорову, щасливу і впевнену у собі людину? Як стати другом своєму малюку? Як прищепити дитині самостійність і відповідальність, але при цьому вберегти від зла і спокус навколишнього світу?

Батьки стикаються буквально з цілої прірвою питань, іноді приходячи у відчай від уявної безвиході. Однак, як з дитини при певних зусиллях можна виховати вундеркінда, так і дорослі можуть стати супер-батьками! Ви не залишитеся наодинці з підлітковими проблемами, користуючись порадами та рекомендаціями відомих фахівців і успішних батьків!

Дуже важливо виховувати у дітях високу самооцінку, впевненість у собі й оптимізм. Адже батьки — це провідники підростаючих людей у доросле життя. Багато залежить від батьків, яке це буде життя — сповнене радістю і щастям, або розчаруваннями і болем. Прищепити культурно-моральні та духовні цінності, вміння слідувати наміченому шляху і прагнення до доброго — основне завдання батьків і матерів.

Кожен спроможен досягти неймовірних успіхів у взаєминах із дітьми, завдяки порадам і настановам таких гуру педагогіки, психології та особистісного зростання, як Брайан Трейсі та Бетті Янгс. Вони не просто створюють навчальні посібники, але на практиці доводять ефективність своїх розробок, виходячи з досвіду виховання власних дітей!

Аудіокнига розроблена Брайаном Трейсі і Бетті Янгс, для кращих батьків:


Автор записи

Залишити відповідь

− 5 = 4