Як працювати вдвічі краще, а часу витрачати вдвічі менше?! Існує відповідь! (АУДІО)

Як працювати вдвічі краще, а часу витрачати вдвічі менше?! Існує відповідь! (АУДІО)

Роби сьогодні те, що інші не бажають робити, і завтра будеш жити так, як інші не можуть

Актор, фронтмен, Джаред Літо

Щодня людина зустрічається з нескінченним потоком завдань, проблем і невирішених питань. Як не загрузнути в роботі, займатися особистим життям і все встигати? Як працювати ефективніше і продуктивніше, не витрачаючи більше часу? Завдяки безлічі книг і статей з цієї тематики, кожен спроможен раціонально організувати свою працю і свій час. Однак, важливо обрати найбільш оптимальне й універсальне рішення для себе!

Кожен спроможен змінити свій стиль роботи і підхід до неї, сягаючи високих результатів за короткий час! Кожен спроможен планувати свою діяльність таким чином, щоб складні справи виконувалися в першу чергу! Не відкладайте нічого в довгий ящик! Адже найчастіше рішення саме найбільш неприємних і важких завдань, ведуть до наміченої мети! Кожен спроможен проявляти завзятість і цілеспрямованість, доводити розпочате до кінця і розвивати нові навички та корисні звички!

Кожен спроможен скористатися «шведським столом» із правил ефективної праці, від Брайана Трейсі! А, значить, і кожен спроможен домогтися максимальних результатів, здобути ясність розуму і чіткість дій! Адже книга сера Брайана «З’їжте жабу» — це 21 дієвий принцип продуктивності праці! Це рецепти по досягненню поставлених цілей, користуючись якими, кожен спроможен підкорити неймовірні висоти!

Аудіокнига Браяна Трейсі «З’їжте жабу»

Автор записи

Залишити відповідь

+ 7 = 11