Як весело і цікаво провести дозвілля?

Як весело і цікаво провести дозвілля?

Ви стомилися від сірості буднів? Полюбляєте творчість у всіх проявах, але втомлені постійним пошуком цікавих заходів? Бажаєте поринути у світ романтичної поезії чи альтернативної музики, або просто урізноманітнити дозвілля? А, може Ви самі творча особистість, але не знаєте де і як себе реалізувати?

Рятувальним кругом, у морі подібних питань, стане творче об’єднання «Ви не слухаєте». Засновники креативної спілки, не на комерційній основі, займаються організацією чудових літературних і музичних вечорів. Допомагають молодим талантам проявити себе перед високоповажною публікою. А публіці приємно і з користю провести вільний час!

Сьогодні, як ніколи важливо не втратити зв’язок із цивілізованістю, культурою та моральністю. Адже той «хліб і видовища», які постійно нав’язуються в нинішньому суспільстві, призводять до деградації особистості. Саме тому важливо не забувати про саморозвиток. Завдяки класичній і сучасній поезії та прозі, пісням, які мають сенс — кожен спроможен не втратити себе у світі цинізму. Кожен спроможен крокувати в ногу з часом, відпочивати і самовдосконалюватися!

Досить рухатися по замкнутому колу — «робота-дім», кожен спроможен зробити культурний струс свого духу! Зарядіться позитивними емоціями і побувайте в чарівній дружній атмосфері. Кожен спроможен отримати нові знайомства, веселе проведення часу і культурне дозвілля в привітних стінах на заходах «Ви не слухаєте»!

Посилання на спілку  «Ви не слухаєте» - https://vk.com/vineslushaete

творческий вечер 2

Автор записи

Залишити відповідь

6 × 7 =