Ціна війни в Україні

Ціна війни в Україні

Худий мир краще доброї війни

Цицерон

Мирне життя, без агресій, війн та смертей… Ще донедавна Україна мала статус однієї з найбільш спокійних і миролюбних країн, сьогодні все різко змінилося. Однак чому?! Кому вигідно провокувати конфлікти на сході держави? Хто заробляє на смерті українських громадян?

Війна — метод домогтися миру кривавою ціною або спосіб нажитися на людському горі? І, скільки ж коштують, у такому випадку військові дії?! Так, наприклад, повна екіпіровка одного бійця обійдеться державній скарбниці в 15-16 тисяч грн. Також необхідно додати вартість забезпечення харчами і медикаментами, ремонту військової техніки і, безумовно, вартість палива.

Ось і виходить, що у такий складний для української держави час, власники нафтокомпаній і торговці зброєю збагачуються як ніколи. Поставляючи ресурси за небувало високими цінами, і отримуючи надприбутки, не складно припустити, кому вигідно розпалювання збройних зіткнень!

Кожен спроможен протистояти провокаціям і виступати за мир! Кожен спроможен самостійно аналізувати та робити висновки стосовно того, що відбувається у рідній країні. Кожен спроможен об’єктивно дивитися на речі з декількох ракурсів, а не займати однобоку позицію!

Мир і благополуччя держави — це передусім згуртованість народу, це вміння йти на компроміси, успішно долаючи будь-які перешкоди і труднощі спільно! Адже українці завжди були, є і будуть найсильнішим, найсміливішим і гідним народом своєї Батьківщини!

Про підрахунки витрат на українські військові дії:

Автор записи

Залишити відповідь

9 − = 7