Хто і чому проти процвітання людства?! (ВІДЕО)

Хто і чому проти процвітання людства?! (ВІДЕО)

Безкоштовні та вільні джерела енергії. Прогрес країн, що розвиваються до провідних світових держав. Продукти харчування без шкідливих для здоров’я домішок. Планета без забруднення нафтопродуктами і шкоди від видобутку горезвісних ресурсів нафти і газу. Ці тези не міф і не вигадка — це реальність! Реальність, яку приховує від погляду світова еліта, у руках якої зосереджені мільярди доларів і мільярди людських життів…

Кожен спроможен жити у процвітаючому суспільстві, однак хто і чому перешкоджає безхмарному майбутньому людей? Чому замість щасливого життя — мільйони жителів Землі змушені терпіти голод і злидні? Чому країни світу знову і знову переживають економічні, політичні, культурні кризи?

У цій нескінченній низці питань складно відшукати істину… Проте кожен спроможен все ж дізнатися правду! Кожен спроможен озброїтися знанням проти деградації, проти псевдонауки, проти забуття історії і проти втрати культурної спадщини! Кожен спроможен, завдяки своїй обізнаності, перешкоджати новому світовому порядку можновладців, разом із небайдужими людьми!

Фільм, що руйнує стереотипи і розкриває правду

Автор записи

Залишити відповідь

6 − 4 =