У Дніпропетровську відбувся чемпіонат з Street Workout

У Дніпропетровську відбувся чемпіонат з Street Workout

У Дніпропетровську пройшли змагання міжнародного рівня, де кожен з учасників продемонстрував чудову фізичну форму, займаючись підготовкою на вулицях та майданчиках міста …

Участь у чемпіонаті брали понад 1200 заявлених спортсменів, серед яких були учасники з США та Європи. Тут не було переможених, адже мета кожного — самовдосконалення і робота над собою .

Street Workout — це спорт , який дозволяє розвивати свою фізичну форму без спеціального інвентарю і тренажерів. Кожен може і кожен спроможен робити вправи, які в основному виконуються з вагою свого тіла на турніках, брусах або віджимання від підлоги і т.д. .

Цей вид спорту маэ назву «street workout», тому що фізичні вправи пристосовані для занять на вулиці. Вправами Street Workout можна займатися на спеціальних майданчиках або в інших місцях, зручних для цього: у міському парку, у комплексах будівель, на зупинці громадського транспорту, на природі, на березі моря або в лісі.

Заняття «стріт воркаутом» є прекрасною альтернативою комп’ютерним іграм, нічним клубам і згубним звичкам, кожен спроможен змінити в кращый бік свій зовнішній вигляд і внутрішній стан свого організму.

стрит -воркаутe

Автор записи

Залишити відповідь

× 5 = 25