Сергій Бубка. Українець, який літає вище за всіх на планеті! (ВІДЕО)

Сергій Бубка. Українець, який літає вище за всіх на планеті! (ВІДЕО)

Перша людина на планеті, яка злетіла на висоту шести метрів. Сергій Бубка тридцяти п’ятикратний рекордсмен і п’ятикратний чемпіон світу зі стрибків з жердиною. Найвидатнішим спортсменом сучасності він став завдяки своєму природному дару і безмежній завзятості. Король жердини навчився перемагати не лише суперників, але в першу чергу самого себе!

Обравши важкий шлях великого спорту, знаменитий стрибунець вже з 15 років працював не покладаючи рук. Адже саме в цьому віці він покинув отче гніздечко, і переїхав у Донецьк, де були всі умови для розвитку його здібностей! Сергію довелося рано подорослішати, адже з підліткового віку він розраховував тільки на себе!

Наполегливість і цілеспрямованість змушували спортсмена постійно підвищувати планку, як у прямому, так і в переносному сенсі! Сергій Назарович кидав виклик конкурентам і собі, і кожен раз вигравав! Спортивні перемоги не давалися легко зірці стрибків з жердиною. Залізна сила волі і борцівський дух допомогли зійти на бажаний Олімп.

Професіоналізм і талант не дозволяють залишити спорт постаті планетарного масштабу! Сьогодні, Сергій Бубка в амплуа спортивного менеджера національного і міжнародного рівня допомагає прокласти шлях у світ великого спорту юним українським талантам. У атлета є своя школа стрибунів. Крім того, щорічно, Сергій Назарович збирає кращих спортсменів у Донецьку, на змаганнях «Зірки жердини»!

Яскраво виражені якості лідера, навички, придбані на спортивному поприщі, дозволили талановитому українцю випробувати себе як у бізнесі, так і в політиці. Різнобічні погляди на життя, нешаблонне мислення, постійний саморозвиток забезпечили успіх не тільки в спорті, але і в житті!

Кожен спроможен наслідувати приклад Сергія Бубки, обираючи шлях по своєму покликанню. Безумовно така дорога не буде легкою, проте солодкі плоди успіху того варті. Адже тільки самореалізація робить людину по-справжньому щасливою і гармонійною особистістю! Кожен спроможен долаючи всі перешкоди і труднощі не сходити з наміченого курсу, сягаючи поставленої мети!

Історія життя видатного спортсмена СРСР, України і всієї планети:


Автор записи

Залишити відповідь

7 × 4 =