Розумним бути легко!

Розумним бути легко!
З кожним днем галузь інноваційних технологій, нових гаджетів і пристосувань все більше занурює у віртуальний простір. Люди менше спілкуються в живу, менше відвідують бібліотеки, і як результат - менше читають. Адже книга - це єдиний спосіб передачі інформації, що всебічно розвиває людський мозок!
 
Зрозуміло, комп'ютери, мобільні телефони, плеєри, планшети - вже стали невід'ємною частиною існування кожного. Усі ці новинки значно полегшують життя людей. У той час лишаючи, тих фарб і розмаїтості, що отримують у книгах! Адже завдяки читанню кожен спроможен поліпшити зорове сприйняття, тренувати пам'ять і розвивати абстрактне мислення.
 
Однак, чому, незважаючи на всі переваги літератури, ми стали менше читати? Відповідь проста - крокуючи у блага прогресивного світу, люди не вміють правильно читати. Повільне читання - вада сучасного суспільства, де швидкість життя, як і брак часу - невблаганно зростають! Однак є вихід - кожен спроможен освоїти техніку швидкого читання! Кожен спроможен заощадити час, навчитися, краще концентрувати увагу, і швидко виділяти головне! Розумним бути легко!

Відеокурс з техніки швидкогочитання

Автор записи

Залишити відповідь

3 + = 5