Розквіт і розпад золотої династії Фаберже (ВІДЕО)

Розквіт і розпад золотої династії Фаберже (ВІДЕО)

Серед ювелірних виробів, дорогоцінні витонченості Карла Фаберже по праву займають провідне місце у світі. Адже створення майстерних мініатюр, прикрас і відомих великодніх яєць, прославили золотих справ майстра на весь світ. І не дивно, адже ювелірне ремесло — справа всього життя Петер Карла. Кожен виріб Фаберже ставав шедевром.

Доля ж самого ювеліра була сповнена пристрастей. Успіх на професійному терені і підозра у шпигунстві. Допомога фронту Росії, підчас Першої Світової війни і революція з націоналізацією всього майна династії. В одну мить Фаберже втратив і свій статок, і свою Батьківщину, і улюблене заняття.

Історія життя Карла Фаберже розповідає, що кожен спроможен досягти успіху завдяки своїй працьовитості і таланту. Кожен спроможен незважаючи на свою національну приналежність, колір шкіри чи розріз очей зробити все для того краю, який вважає рідним. Кожен спроможен не зрадити свою Батьківщину навіть у, здавалося б, самі важкі часи.

Кожен спроможен зануритися у світ талановитого ювеліра Карла Фаберже та зробити самостійні висновки про долю видатної постаті часів IXX-XXcтоліття. Дивіться історію його життя

Автор записи

Залишити відповідь

3 + 6 =