Базові завдання та цілі « Всеукраїнської громадської організації «Кожен спроможен»

Кожна людина прагне до своєї заповітної мрії про щасливе життя. Практично у кожного є бажання змінити навколишню дійсність і своє майбутнє, а також майбутнє своїх дітей. Зміни на краще стосуються всіх галузей життя людини, і у кожного своє бачення ціх змін. Це може бути і культура спілкування, і наведення порядку за межами своїх вхідних дверей, і виховання манер поведінки та шанобливого ставлення до всього навколо. Однак до чого б кожен не прагнув, висновок один – кожен може, і кожен спроможен зробити свій внесок у майбутнє підростаючого покоління.

Людина – це вища рушійна сила, яка призводить до позитивного результату. Громадяни всіх держав єдині в найголовнішому – кожен бажає щастя своїй країні і кожен спроможен це зробити. Адже насправді, зовсім неважливо ким є кожен – школярем або студентом, працевлаштованим чи безробітним, підприємцем або держслужбовцям, пенсіонером або представником молоді – кожен патріот свого рідного краю.

Організація «Кожен спроможен» закликає громадян бути більш свідомими та активнішими – використовувати свій голос, знання і досвід, щоб впливати на життя навколо себе. «Кожен спроможен» закликає разом із однодумцями реалізувати бажання в дію. Адже навколишня дійсність – це втілення думок у дію. А це означає, що кожен спроможен вкласти у зростаюче покоління здорові, світлі і продуктивні думки. Так буде створено майбутнє з високорозвиненим громадянським суспільством.

Кожен спроможен сформувати новий формат мислення, відродити духовні та культурно-моральні цінності в суспільстві. Об’єднуючи зусилля в організації «Кожен здатний» стає можливим задати правильний напрямок для світлого та щасливого майбутнього, яке знаходиться у руках кожної людини!

Основні завдання та шляхи вирішення

Підвищення культурного рівня населення у побуті. Проголошення золотого правила «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять». Проведення суботників і недільників з усіма небайдужими до стану довкілля.

Боротьба з байдужістю і лінню в щоденному житті. У першу чергу шляхом об’єднання з однодумцями, які вже сьогодні готові змінити своє життя і майбутнє на краще. Заразити своїм ентузіазмом і діяльністю всіх оточуючих.

Участь у вихованні дітей та юнацтва, підтримка спорту. Разом з викладачами, спортсменами і всіма небайдужими людьми брати активну участь у прищепленні культурних цінностей і моральних норм спадкоємним поколінням.

Розвиток ідеї культури миру, добра і справедливості, духовного і морального виховання молоді.

Підвищення правосвідомості населення, захист прав і свобод. Важливим є донести людям, не тільки їх обов’язки, як законослухняних громадян, але й права. Адже закони існують для цивілізованого життя, де кожна людина впевнена, що не залишиться наодинці зі своїми проблемами.

Задоволення громадських, а саме економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів громадян України при здійсненні своїх прав.

Визначення пріоритетних напрямів у соціальній, культурній, економічній галузі для розвитку держави і формування рішень актуальних проблем.

Проведення моніторингу життєдіяльності громадян, а також аналізування та донесення цієї інформації населенню. Безпосереднє спілкування з людьми – шляхом соціальних опитувань та звернень громадян.

Участь у різноманітних проектах і заходах із розвитку інфраструктури населених пунктів, які проводяться за підтримки місцевого самоврядування, органів державної влади, підприємствами і т.д.

Організація, проведення та участь в освітніх, оздоровчих, культурних, спортивних, екологічних та інших заходів на території населених пунктів.

Сприяння організації наукових і творчих конференцій , конкурсів , вистав, концертів і т.д. з метою розвитку та популяризації історії, культури, мови, літератури, народних звичаїв, традицій і обрядів.

Сприяння увічненню видатних подій і осіб. Історія, культурна спадщина – це фундамент будь-якого цивілізованого суспільства. Кожен спроможен перешкодити забуттю своїх героїв, геніїв і їх творінь.

Вільне поширення інформації про діяльність організації. Щоб утворити культурне і цивілізоване суспільство у всіх сенсах.

Співпраця з іншими громадськими організаціями та органами самоорганізації населення, шляхом створення і поширення спільних проектів. Чим більше збереться небайдужих долі свого краю, регіону, своєї країни, тим більш глобальні питання можна вирішити.

Сприяння в організації виставок, ярмарків, оздоровчо- туристичних, спортивних заходів. Культурне дозвілля і здоровий спосіб життя приведуть до сприятливих змін у свідомості і життя кожного.

Звернення до вищих органів з пропозиціями, заявами та скаргами від громадськості. Адже державний апарат покликаний вирішувати проблеми і будувати світле майбутнє людей. Шляхом конструктивного діалогу з владою, домогтися взаєморозуміння сторін і задоволення потреб громадян.

Цивільна безпека. У першу чергу об’єднання людей у групи охорони порядку. Кожен спроможен усвідомити, що безпека в його будинку, районі, країні залежить і від нього самого. З іншого боку там, де є справедливість та відсутня безкарність, будуть зникати і правопорушники .