Принципи чортової дюжини або час кардинальних змін!

Принципи чортової дюжини або час кардинальних змін!

Щасливе життя, насичене маленькими радощами і щасливими митями. Згода і гармонія з собою і навколишнім світом. Якщо це про Вас, то можна лише порадіти! Однак, якщо є хоча б тінь сумніву в тому, що Ви задоволені тим, що відбувається. Якщо зерно докорів проросло у Вашій голові, тоді прочитайте 13 приводів змінити своє життя! Настав час, коли кожен спроможен стати краще для себе і своїх близьких! Отже, почнемо:

1) Ви часто вбиваєте час даремно.

Телевізор, серіали, комп’ютерні ігри або жовта преса. На що Ви витрачаєте свій час? Раціонально Ви його використовуєте? Серйозно поглянувши на своє життя, виявляється, що багато часу витрачається даремно, не приносячи користі. Якщо Ви не встигаєте займатися майбутнім, пора вносити корективи у свій розпорядок дня! Кожен спроможен знайти стільки часу, скільки буде потрібно для створення міцного фундаменту для свого майбутнього!

2) Ви загрузли в песимізмі.

Ви часто нарікаєте на життя? Не перестаєте розсипатися у скаргах з приводу і без? Тоді треба терміново щось змінювати, адже Ви прибуваєте в глухому куті негативу. Розвиватися і рухатися в якому, абсолютно неможливо! Навчитеся бачити і цінувати хороше, і Ви самі не помітите, як життя почне стрімко налагоджуватися!

3) Мало вчіться новому і крокуєте на місці.

Рух – це життя, знання — світло! Кожен спроможен розвивати свій розум, не даючи собі деградувати! Це важлива умова для досягнення успіху у всіх сферах життя! Тому треба постійно підкидати їжу для свого розуму!

4) Займаєтеся самоїдством.

Часто думаєте, що Ви на щось не здатні? Часто ставите бар’єр, сумніваючись у своїх можливостях? Пам’ятайте, думка матеріальна! Якщо Ви думаєте, що не впораєтесь з тим чи іншим завданням, то Ви обов’язково не впораєтеся! Як і навпаки — налаштовуючи себе позитивно, Ви зможете подолати будь-які труднощі! Все що Ви говорите або думаєте, стає реальністю!

5) Немає віддушини і де черпати натхнення.

Часто, здається, що натхнення покинуло, його не знайти! Однак це не так, адже найкраще джерело натхнення — це захопленість або пристрасть! Ви можете відразу не знайти його, але добряче поміркувавши, кожен спроможен знайти заняття до душі! Хто знає, а може воно переросте у щось більше?

zhizn_prekrasna_1920x1200

6) Немає ні мети, ні планів на майбутнє.

Цілеспрямованість і плани — це відображення Вашого майбутнього! Не пливіть за течією у прірву! Кожен спроможен ставити перед собою мету і досягаючи її, будувати своє щасливе майбутнє! Адже все починається з плану!

7) Часто витрачаєте час на порожню балаканину з людьми, які змушують опускатися на свій рівень.

Марне спілкування, плітки сприяють деградації. Кожен спроможен спілкуватися з тими, хто прагне розвитку. Люди ж, які постійно перебувають у поганому настрої, чи полюбляють порожні розмови — лише опустять Вас до свого рівня, віднімаючи час і сили на розвиток.

8) Телефони, смартфони та інші гаджети з’їдають Ваш час.

Сучасні телефони, смартфони та інші цікавинки поглинають час, який можна витрачати з користю. Кожен спроможен приділити цей час, своїм близьким, рідним друзям!

9) Витрачаєте гроші, не замислюючись про необхідність покупки.

Золоте правило — Ви не повинні витрачати більше, ніж заробляєте. Дуже часто люди слідують за рекламою, модою, купуючи різні предмети, які, по суті, не потрібні! Адже людині, за великим рахунком, не так вже й багато треба. Варто задуматися, можливо, Ви витрачаєте гроші, які могли б використати з більшою користю? Кожен спроможен заощадити гроші для свого майбутнього, наприклад для інвестицій або навчання!

10) Не вважаєте, що на сон треба витрачати час.

Часто не висипаєтеся, не бажаючи витрачати на сон дорогоцінний час? Сьогодні Ви мало спите, а завтра можуть виникнути проблеми з нервовою системою і з загальним станом організму. Подумайте, чи треба Вам це? Сон — це Ваше здоров’я, кожен спроможен його зберегти!

11) Не дбаєте про свій фізичний стан.

У здоровому тілі — здоровий дух! Фізичні вправи і здорове харчування — і Ви самі здивуєтеся, скільки у Вас з’явиться сил і енергії для нових звершень!! Кожен спроможен виконувати нехитрі справи, покращуючи свій стан!

12) Боїтеся ризикувати і залишати свій обмежений світ.

Звична робота, звичний ритм життя, звичне замкнуте коло. А, може, варто щось змінити, щоб вирватися зі стабільної, але сірості і потрапити у забарвлене майбутнє? Кожен спроможен, щоб чогось досягти, не боятися залишити зону комфорту!

13) Вас не залишає відчуття, що ви живете не повноцінним життям.

Якщо у Вас є відчуття, що Ви живете не своїм життям. Якщо Ваша робота не приносить морального задоволення, а особисте життя радості — пора щось міняти! Адже тільки насичене і цікаве життя сьогодні, дозволить ні про що не шкодувати завтра! Кожен спроможен відпочивати та працювати, насолоджуючись життям! Не бійтеся змін, і Вашому щастю не буде меж!

Якщо якісь пункти притаманні і Вам, значить прийшов час задуматися! І в першу чергу про спосіб мислення, про відношення до життя! Змінюючи своє сприйняття, кожен спроможен змінити своє майбутнє! Кожен спроможен розвиватися і рухатися вперед, кожен спроможен радіти митям, проведеним на планеті! Кожен спроможен жити, кохати і пізнавати світ!

жизнь-прекрасна

Автор записи

Залишити відповідь

+ 7 = 16