Неможливе можливо або кожен спроможен досягти своєї мрії

Неможливе можливо або кожен спроможен досягти своєї мрії

Людині часто здається, що поставлені цілі або мрії, занадто не досяжні. Інший раз міркуєш: «Ось, якби не було стількох проблем на моєму шляху, та я б перевернув світ». Завжди знаходиться «але», яке з тих чи інших причин не розкриває наш потенціал у повній мірі, не дає рухатися «вперед і вгору». А, чи такі вже серйозні були перешкоди? Чи настільки були нездоланні? Наочним прикладом життєвої сили та натхнення, може послужити доля відомого вченого у світовій науці, нашого сучасника — Стівена Хокінга. По істині вольової людини, яка, незважаючи на повний параліч усього тіла, спромоглась побудувати свою кар’єру та особисте життя, довівши, що кожен спроможен домогтися успіху! Змогла не лише зробити неоціненний внесок у науку, але й подбати про просвітництво людей, просуваючи і роблячи популярними знання.

92740878

Талановитий астрофізик — Стівен Хокінг

Існує думка, що генії народжуються один на сто тисяч чоловік. А реалізовує свій потенціал, лише один зі ста. Які ж шанси стати генієм, якщо в 20 років дізнаєшся, що страждаєш рідкісною смертельною хворобою? А, які шанси, стати генієм, коли лікарі припускають, що юнакові залишилося жити від сили пару років?! І, нарешті, які шанси, якщо на чаші терезів стоїть боротьба за виживання людини проти незвіданої хвороби в далекі 60 -ті? Усі ці питання, так і залишилися б відкритими, якби не з’явився на світ Стівен Хокінг. Фізик довів своїм яскравим прикладом, що

«Смерть , варта того щоб жити , а любов варта того щоб чекати»

Віктор Цой

Перед Стівеном постало основне питання: «Прикласти всі можливі зусилля і написати дисертацію, яка може бути нікому не потрібною або ж кинути науку і спиватися, під музику великого Вагнера, щоб не думати про те, що чекає? Далі Вагнера справа не пішла, — як каже сам Хокінг.

6bYDXPDhON8

Блискучий вчений, талановитий оратор, єдиний на світі зміг, незважаючи на відсутність голосу, за допомогою комп’ютерного синтезатора читати лекції, після яких публіка аплодувала стоячи. Саме такий фурор викликала лекція вченого в 1998 році в білому домі, куди його запросив президент Клінтон. Оптимістична, динамічна і зрозуміла широкому колу доповідь, не залишила нікого байдужим, включаючи голову держави.

Поклавши на себе відповідальність у пізнанні найбільшої загадки людства — таємничого Всесвіту, геній свого часу зробить чимало відкриттів у фундаментальній науці.

«Тепер я точно щасливіший. Раніше життя здавалася мені нудним. Але перспектива померти рано, змусила мене зрозуміти , що життя варте того , щоб жити», - Заявив Стівен Хокінг, дізнавшись про свою невиліковну і невідому в 60-ті роки хворобу.

Заради коханої жінки Стівен знаходить у собі сили і пише докторську, щоб отримати місце роботи і забезпечувати свою майбутню сім’ю. За іронією долі, успіх вчений пізнає на піку свого захворювання. На тілі залишиться рухомим лише палець правої руки й очі, за допомогою яких він зможе керувати комп’ютеризованим кріслом і мовним синтезатором, коли позбудеться голосу. Лише любов його дружини і троє діточок відроджують бажання жити і працювати на користь людства.

Замислюючись про історію життя геніального фізика, мимоволі розумієш, що життя — це цінний дар, і поки у нас б’ється серце, ми не можемо і не повинні здаватися!

У 1988 році, один з найбільших теоретиків сучасної фізики публікує свою книгу «Коротка історія часу», яка принесе йому всесвітньо відому славу. Пізніше вийде фільм, із міркуваннями фізика про інопланетне життя, про подорожі в часі. У 34 роки Стівен Хокінг стає членом Королівського Наукового Товариства та Національної Академії Наук США. Молодше нього був тільки Ісаак Ньютон, ставши членом спілки в 29.

За останні 40 років, не встаючи зі свого крісла, Хокінг як учений зробив дуже багато, набагато більше великої кількості своїх колег — здорових, сильних і спритних. ( М.Е.Прохоров / ГАІШ, Москва)

Професор Стівен Хокінг готується до польоту в космос

У паралізованому стані Стівен продовжує вести активний спосіб життя. Чи можна собі уявити, що знерухомлена людина зможе здійснити політ у невагомості на спеціальному літаку і плануватиме політ у космос??? А, Стівен зміг. Кожен спроможен докласти зусиль, щоб розвиватися і самовдосконалюватися. Головне не шукати виправдань собі і не розчаровуватися навіть після фіаско.

В особистому житті, у Хокінга намічаються зміни, за його ініціативою він отримує розлучення у дружини. Пізніше вчений чоловік одружується вдруге на своїй доглядальниці, яка залишить заради нього сім’ю. Так, кохання знову відродить Хокінга.

Stephen Hawking and his new bride Elaine Mason pose for pictures after the blessing of their wedding..

Хокінг з другою дружиною

Зараз Стівен Хокінг знімається у фільмах, відомих молодіжних серіалах, і навіть у мультиках створюють прообрази діяча науки.

Тепер, дивлячись на життя такої видатної людини, чи маємо право ми не йти до своєї мрії? Не домагатися висот у своєму житті? Відповідь одна — ні. Кожен спроможен перетворити екстремальні ситуації в трамплін вгору. Кожен спроможен знайти в собі сили здолати життєві негаразди, кожен спроможен йти вперед! Кожен спроможен дивитися на світ з широко відкритими очима, радіючи кожному дню, проведеному на мальовничій планеті Земля. Кожен спроможен не дивлячись на обставини, діяти і не зупинятися на досягнутому — це запорука успіху будь-яких починань!

Автор записи

Залишити відповідь

− 3 = 2