Неймовірний світ епатажу Енді Уорхола (ВІДЕО)

Неймовірний світ епатажу Енді Уорхола (ВІДЕО)

Епатаж, екстравагантність, що межує з ексцентричністю… Світ популярного художника 60-х Енді Уорхола, завжди привертав увагу публіки. Проте хто ж він, король поп-арту? Митець, який виставляє на показ людські пристрасті — ниці або геніальні? Людина, яка зробила себе від характеру до зовнішнього іміджу? Маніпулятор? Людина, яка достеменно відчуває, що потрібно його аудиторії саме зараз?

Колись сором’язливий хлопчик, Андрій перетворився на відомого авангардиста Енді, який розкриває у своїх картинах і фільмах, мабуть, саму сутність людського життя. Сутність, яка багатьом може здатися досить поверхневою і шокуючою одночасно. Це і світ моди та реклами, світ споживачів фастфудів і швидкоплинних задоволень. Хтось обожнює Уорхола, хтось ненавидить, проте байдужих до його мистецтва немає!

Кожен спроможен побачити щось неординарне в авангардних творах відомого художника. Кожен спроможен розкрити ідею Уорхола, що не така вже й прозора, як може здатися. Мистецтво, поставлене на конвеєр? Високе або масове? Кожен спроможен зануритися у незвичайний світ матриць і друкованих репродукцій митця. Світ, що оголює життя у всіх його півтонах. Дозвільний світ вечірок, веселощів і розваг, де кожен спроможен знайти свої 15 хвилин слави. Однак, що буде, якщо вимкнути звук і світло, прибрати мішуру? Що тоді залишиться? Тиша? Темрява? Порожнеча? А, може простір для думки?

 140304-1

Кожен спроможен відкрити для себе світ епатажу і мрій Енді Уорхола, познайомившись з ним ближче:

Автор записи

Залишити відповідь

− 1 = 3