На фасаді дніпропетровської дев’ятиповерхівки розквітнув витончений Петриківський розпис (ВІДЕО)

На фасаді дніпропетровської дев’ятиповерхівки розквітнув витончений Петриківський розпис (ВІДЕО)

Сучасна архітектура робітничих і спальних районів не відрізняється різноманітністю. Засилля багатоповерхових будівель, однакові подвір’я з типовими будинками — похмура буденна картинка. Однак мешканці вулиці Гладкова у Дніпропетровську, вирішили прикрасити навколишню місцевість, перевтілюючи її на витвір мистецтва! Так кожен спроможен навести лад, і створити красу не тільки у своїй квартирі, але і в під’їзді, дворі та в місті у цілому!

Ідея, облагородити територію поруч з будинком, належить городянці Наталії, яка напередодні Дня Народження, вирішила зробити собі та оточуючим такий незвичайний подарунок! Дівчина запросила міську художницю Вікторію Тимошенко, яка перетворила стіни застарілого гаража, списаного нецензурною лайкою у чарівний квітник із райськими птахами.

P1310319

Мистецтво не лише зовні, але й всередині на сходовій  клітці

Задум Наталії не залишив байдужими і сусідів, які теж побажали «одягнути» свої під’їзди у квітчасте вбрання! Завдяки руці майстрині Вікторії, двері під’їздів та сходові клітки рясніють традиційними Петриківськими орнаментами! Так звичайнісінький житловий будинок, перевтілився у казкову, розписну будову. Дім заряджає позитивною енергією, надихаючи своїм виглядом усіх перехожих на весь день!

P1310311

Кожен спроможен перетворити міські дворики, алеї та паркові зони у прекрасні куточки відпочинку! Кожен спроможен привести до ладу не лише своє подвір’я, але й вулицю, регіон… Та що там! Кожен спроможен привести до ладу свою країну, у всіх сенсах цього слова! Спільні зусилля людей здатні втілити мрію мільйонів про процвітаючу й успішну державу у реальність!

Автор записи

Залишити відповідь

5 + 2 =