Науково-технічний прогрес в Україні або українські вчені створюють роботів із штучним інтелектом! (ВІДЕО)

Науково-технічний прогрес в Україні або українські вчені створюють роботів із штучним інтелектом! (ВІДЕО)

Високий рівень фундаментальної науки в Україні і величезний потенціал вчених, щороку приносить своїй державі все більше плодів науково-технічного прогресу. Незважаючи на фінансові труднощі в країні активно впроваджуються інноваційні технології. Адже саме розвиток науки здатен забезпечити добробут і процвітання держави.

Робот з штучним інтелектом, прилад, що допомагає у боротьбі зі страшною недугою — рак, сонячний двигун, здатний перетворювати фотоэнергію в електричну! Це далеко не весь перелік українських винаходів, представлених на щорічному форумі «Наука. Інновації. Технології» у Києві. Виставка буквально рясніє технологічними цікавинками, створеними провідними підприємствами, науково-дослідними інститутами та вишами країни!

Зрозуміло, швидкість науково-технічного прогресу в Україні, безпосередньо пов’язана з фінансуванням. Практичне застосування винаходів та інновацій, розробка їх на комерційній основі приверне капіталовкладення і дозволить активно розвиватися державі у подальшому.

Кожен спроможен переконатися у користі і значенні українських розробок. Кожен спроможен спостерігати і сприяти розвитку науки в своєму регіоні! Починаючи від самоосвіти і закінчуючи підтримкою національних виробників! Кожен спроможен стати двигуном прогресу для свого рідного краю!


Автор записи

Залишити відповідь

7 × = 28