Михайло Задорнов: «Розвинути розум легко, набагато важче розвинути здатність мислити» (ВІДЕО)

Михайло Задорнов: «Розвинути розум легко, набагато важче розвинути здатність мислити» (ВІДЕО)

Сучасна система освіти країн СНД — це синтез західних усереднюючих систем тестування і застарілих радянських навчальних програм. Чому, колись найкраща освітня система, сьогодні стала абсолютно виродженою? Чому в прогресивному суспільстві, де правлять інноваційні технології, зростає деградація і безграмотність? І, нарешті, чому у настільки великому інформаційному потоці, самоосвіта стоїть на останньому місці?

Кожен спроможен не піддаватися загальній тенденції стандартизації і самостійно займатися своєю освітою. Адже успіх полягає у саморозвитку. Навчальні програми сьогодні, покликані усереднювати індивідуальність. Розвивати не мислення, а бездумне завчання правильних відповідей. Таким чином, зростає покоління людей не здатних мислити.

Що очікує суспільство, де народ не замислюється про те, що відбувається? Такі люди ніколи не стануть прагнути змінити своє життя, ними, як «стадом» легше керувати. Однак кожен спроможен не дозволити спаплюжити велике звання «Людина»!

Кожен спроможен самовдосконалюватися і розвиватися! Адже система освіти, по суті — це лише вектор! Кожен спроможен самостійно задавати напрямок досягнення бажаних верхівок! Звичайно, така недолуга освіта уповільнює темп особистісного зростання. Однак, кожен спроможен не допустити деградації молодого покоління — беручи активну участь у реформуванні системи освіти!

Відомий письменник-сатирик, гуморист і комік — Михайло Задорнов, неодноразово піднімав тему про систему освіти і багато інших глобальних питань у СНД. Дотримуючись відомої мудрості — «У кожному жарті є частка правди», Михайло Миколайович змушує задуматися про серйозні проблеми в гумористичній формі. Доводячи, що кожен спроможен відтворити свою освітню систему і навчальні програми. Розвиваючи таланти, навички та вміння, а не позбавляючи способу мислення!

задорнов

Автор записи

Залишити відповідь

+ 7 = 8