Медицина майбутнього доступна для кожного вже сьогодні!

Медицина майбутнього доступна для кожного вже сьогодні!

Революційні інновації у медицині під керівництвом професора Зоріна у Дніпропетровській лікарні ім. Мечнікова, рятують життя мільйонам кожного дня і кожен спроможен вилікуватися …

Що таке десяток років для історії? — Всього лише піщинка в нескінченності Всесвіту. А, що таке 10 років у житті людини? І що, нарешті, важить десять років у науці взагалі та в медицині зокрема? Усе пізнається в порівнянні, ще десять-п’ятнадцять років тому смерть від інсульту і аневризми судин головного мозку були незворотними, але вже сьогодні кожен спроможен не лише встати на ноги з такою недугою, але й запобігти захворюванню взагалі.

медицина будущего 2

Революція в нейрохірургії

Ішемічний інсульт — закупорка судин кров’яним згустком. Другий вид геморагічний — крововилив у мозок. Обидва випадки тягнуть за собою найтяжчі наслідки. Єдине лікування — хірургічне втручання. Така небезпечна операція триває 5-6 годин. Однак завдяки новітнім ендоваскулярним — внутрішньосудинним методикам кожен спроможен попередити хворобу або мінімалізувати наслідки.

- Одиніз найбільш перспективних напрямків у медицині — ендоваскулярна хірургія, розповідає Микола Зорін — професор, керівник кафедри нервових хвороб та нейрохірургії Дніпропетровської медичної академії.

Перше оперативне втручання ендоваскулярнимшляхом здійснилось українським фахівцем у Києві. Такий прорив став буквально революцією в нейрохірургії, піонером якої став Віктор Щеглов, який зробив першу операцію в 1974 році. В Україну тоді приїжджали переймати досвід і освоювати новий метод хірурги з Європи та США .

При звичайному хірургічному втручанні необхідно проводити трепанацію черепа, під загальним наркозом, із великими крововтратами, накладенням швів і тривалою реабілітацією. Операція ж ендоваскулярнимшляхом займає від 15-20 хвилин, після чого пацієнта виписують вже на другий-третій день. За допомогою катетера крізь стегнову артерію проникають у будь-яку судину головного мозку. У зоні ризику встановлюють стент — спеціальний інструмент, який розширює прохідність кровотоку звуженої судини. Таким чином, кожен спроможен відновити кровообіг організму і здійснити профілактику інсульту.

Порятунок потопаючих, справа рук потопаючих

Дуже важливим фактом лікування та попередження інсульту і аневризми є — своєчасне виявлення небезпеки, адже здоров’я кожної людини в його руках.

- Будь-який незрозумілий головний біль — вже привід йти до лікаря. Проблема в тому, що багато людей не потрапляють до нас — акцентує увагу Микола Зорін.

У наше століття постійних емоційних потрясінь і швидкості, важливо вчасно зупинитися і замислитися про своє здоров’я. Адже як кажуть «порятунок потопаючих, справа рук потопаючих», а значить, кожен спроможен бути здоровим. Не завжди вірно наосліп ввіряти своє життя призначеним медикаментозним курсам. Тим більше в питанні нервової системи, де краще перестрахуватися і пройти діагностику МРТ та зробити ангіограму мозкових судин і переконатися в тому, що все в порядку, ніж пожинати отруйні плоди інсульту і аневризми мозку. Заради себе і своїх близьких кожен може і кожен спроможен не пошкодувати ні часу, ні грошей, тим більше, що у разі наявності та попередження небезпеки — це буде лише малою частинкою від тих величезних і страшних проблем, які тягнуть захворювання.

Автор записи

Залишити відповідь

8 × 1 =