Корпорації. Прибуток будь-якою ціною?! (ВІДЕО)

Корпорації. Прибуток будь-якою ціною?! (ВІДЕО)

Корпорації — як багато захоплення, часом це слово викликає у оточуючих. Адже власники багато чого досягли, почавши з нуля, заробили мільйони і вносять пожертвування в благодійні фонди. Допомагають дитячим будинкам, і взагалі надають такі необхідні послуги або продукти, речі, технології і т.д.

Однак чи замислювався хто-небудь, якою ціною дістаються мільйони власникам корпорацій? Якою ціною продукт знаходить свого споживача? Скільки при цьому постраждало інших громадян планети? Скільки захворіло, з’явилося на світ з вродженими вадами, інвалідністю? Взагалі замислюємося, скільки було загублено через корпорації життів і скільки ще буде загублено? – Навряд …

Кожен спроможен дізнатися правду про корпорації, кожен спроможен усвідомити, як маніпулюють його свідомістю, змушуючи здійснювати ті чи інші придбання! Кожен спроможен протидіяти вбивствам людства, тварин, рослинного світу та планети в цілому, заради статку окремих постатей! Кожен спроможен змінити своє мислення в ім’я себе таі в ім’я майбутнього молодого покоління!

Відео про реалії корпорацій!

Автор записи

Залишити відповідь

3 × = 6