Кожен спроможен поліпшити свій зір

Кожен спроможен поліпшити свій зір
Людина має п'ять органів почуттів і сприйняття - слух, дотик, нюх, смак, проте основним і найбільш інформативним є зір! Щодня очі людини зазнають велике перенавантаження! Життя тепер неможливо без моніторів комп'ютерів, екранів телевізорів, дисплеїв телефонів та іншого обладнання. З одного боку технічний прогрес невблаганно крокує вперед, полегшуючи й удосконалюючи життя кожної людини! З іншого боку все це візуалізоване різноманіття сприяє стрімкому погіршенню зору!
 
Однак є вихід - кожен спроможен не допустити втрати зору, і повністю його відновити. Для цього немає необхідності витрачати великі гроші або йти шляхом оперативних втручань. Кожен спроможен виконувати ряд прийомів і вправ, покращуючи свій зір і здійснюючи профілактику захворювань очей!
 
Завдяки вправам кожен спроможен назавжди позбутися окулярів. Даний напрямок відновлення зору активно практикує громадський діяч і кандидат фізико-математичних наук, за фахом «Оптика» Жданов В.Г. Завдяки своїй спеціальності, як фізик, Володимир Георгійович розуміє, як впливає лінза окулярів на очі. З іншого боку завдяки ретельно вивченій та доведеній теорії Бейтса, а також його методиці, Жданов відновив зір собі та допомагає поліпшувати його оточуючим!

Автор записи

Залишити відповідь

− 2 = 4