Кожен спроможен відшукати зерно істини

Кожен спроможен відшукати зерно істини

Кожен прагне пізнати істину життя. У кожного свій спосіб — одні отримують енциклопедичні знання, завчаючи незаперечні факти, інші, вважають кращим джерелом — власний досвід і помилки. А, якщо істинні знання, як і раніше залишаються за лаштунками пізнань сучасної людини? Якщо правда приховується навмисно, адже необізнаними легше керувати?  Пригнічення людської думки як і раніше триває. Уявна свобода — лише вуаль, що приховує правду.

Знання — єдиний спосіб відкрити очі і побачити справжню картину того, що відбувається. Свобода слова, свобода вибору, свобода віросповідання — все це красиві слова. У реаліях, є свобода аморальності, свобода розбещеності, і свобода брехні! Однак кожен спроможен все змінити, відкриваючи свою свідомість відомостями, які не надасть жодна школа, училище або ВНЗ.

Генерал-майор Петров Костянтин Павлович — неоднозначна фігура на арені історичних подій, з ряду причин. Діяльність військового з одного боку вельми суперечлива. З іншого ж, інформація, яку він відкриває, як ковток свіжого повітря — дозволяє по-новому подивитися на світобудову. Лекції не стануть панацеєю, але змусять змінити кут світогляду, відкриваючи завісу у світ незвіданого. Можуть викликати неприйняття, відторгнення, або захват і згоду, проте не залишать байдужими, примушуючи розмірковувати!

Успішний устрій держави будується на основі морального та освіченого суспільства! Не споживачів, не руйнівників, не байдужих. Але збройних знанням і розумінням першопричин того, що відбувається, тих, що створюють майбутнє , щасливих людей!

Автор записи

Залишити відповідь

3 × = 18