Кожен спроможен відкрити секрет щастя (ВІДЕО)

Кожен спроможен відкрити секрет щастя (ВІДЕО)

Більшість людей щасливі настільки , наскільки вони вирішили бути щасливими.

Авраам Лінкольн

 

Думка матеріальна — як часто ми чуємо цю фразу, і, тим не менш, не сприймаємо її серйозно. Адже секрет нашого щастя лежить у нашій голові, точніше у думках і кожен спроможен його розкрити. Навіть найнеймовірніші бажання і мрії, можуть здійснитися, якщо дійсно цього побажати.

  Усе залежить від помислів людей! Кожен спроможен мислити та міркувати позитивно. Радіючи самому факту життя, людина, як магнітом притягує до себе добро і злагоду. Однак, як тільки люди впускають у свої голови руйнівні думки, зневіряються, відповідна негативна реакція так само не змушує на себе чекати.

 Подібне притягує подібне! Здавалося б, абсолютно проста істина, але чому, люди не дотримуються її? Вся справа в недовірі, у нескінченних сумнівах, нездатності повірити в себе. Люди так звикли до життєвих негод, до подолання перешкод, що не можуть зупинитися і все змінити. А, між тим, кожен спроможен відчинити двері своєму щастю, викреслюючи зі свого життя негаразди. Кожен спроможен стати щасливим, не дивлячись ні на що і всупереч усьому!!!


Автор записи

Залишити відповідь

× 7 = 35