Кожен спроможен вчитися у генія поза часом Ніколи Тесла (ВІДЕО)

Кожен спроможен вчитися у генія поза часом Ніколи Тесла (ВІДЕО)

Вам знайомий вираз «вище голови не стрибнеш»?

Це омана. Людина може все.

Нікола Тесла 

Видатний винахідник, грандіозна особистість, геній поза часом. Неповний перелік епітетів для блискучого вченого — електроінженера Ніколи Тесла. Діяч науки довів своїм прикладом, що віра в себе і свою мету спроможна кожного привести до бажаного результату. Однак не все так однозначно в людському світі і житті Ніколи.

Чергова історія успіху або постійна боротьба з невіглаством, геніальність і неординарність або рутинна старанність і праця? Хто він, Нікола Тесла — талановитий фізик, передвісник майбутнього, людина нової ери? Багато питань залишаються відкритими в біографії великої людини. Багато відкриттів і розробок Ніколи Тесла до цих пір знаходяться під грифом «Таємно».

Революційний внесок у світі змінного струму та електродвигуна Тесла, складно переоцінити. Крім цього, саме життя вченого — це подвиг. Подвиг перемоги над навколишньою неосвіченістю, подвиг руйнування людських стереотипів. Подвиг у щоденному подоланні виникаючих перешкод і безстрашного прямування заданим курсом. Кожен спроможен по-своєму повторити подвиг великого, переносячи яскравий приклад людського таланту та наполегливості в своє життя!


Автор записи

Залишити відповідь

4 − 2 =