Кожен спроможен жити в мирному суспільстві

Кожен спроможен жити в мирному суспільстві

Немає нічого дорожчого за людське життя та немає нічого важливішого. При цьому, абсолютно неважливі політичні погляди, релігія, мова або колір шкіри, важливо лише одне — кожен спроможен бути цивілізованою та культурною людиною, а значить кожен може вирішити мирним шляхом будь-який конфлікт .

 У XXI столітті немає місця для кровопролить, адже кожен спроможен врегулювати будь-які протиріччя за «круглим столом», який створений на повазі свободи вибору і свободи слова. Завдання людини будувати своє майбутнє і майбутнє наступних поколінь, розвиваючись і вдосконалюючись, а це можливо лише там де є «мир». Адже прогрес — це не тільки розвиток науково — технічних можливостей, це і розвиток культурних цінностей, основою яких є повага життя людини.

Сьогодні, у період глобалізації та розвинених міжнародних відносин найбільш актуальним є мирне вирішення конфліктів. Усунення протиріч мирним шляхом дозволяє визначити подальші напрямки розвитку в цілому. Організація «Кожен спроможен» закликає формувати культуру, що сприяє мирному вирішенню будь-яких розбіжностей.

68329Завжди і в будь-якій ситуації можна знайти альтернативу, яка не загрожуватиме жодному людському життю. З іншого боку пошук таких компромісів і цивільний діалог, допоможе піднятися на якісно новий рівень розвитку суспільства. Там де є діалог між людьми, дискусія, завжди знаходиться оптимальне рішення , адже , «у суперечці народжується істина».

У світі, де люди слухають один одного та чують, кожен спроможен висловити свою думку та кожен буде почутий. Ця прописна істина, повинна прищеплятися із «молоком матері», разом із іншими етичними і моральними нормами. Таким чином «людяність» — це не що інше, як культура суспільства, у якому кожен спроможен бути гуманним, і кожен спроможен виховати гуманізм у дітях та молоді.

Досягти таких високоморальних цілей легше об’єднуючись з однодумцями у громадській організації «Кожен спроможен ».

Автор записи

Залишити відповідь

8 − = 7