Ключ до виховання вундеркіндів в Україні (ВІДЕО)

Ключ до виховання вундеркіндів в Україні (ВІДЕО)

«Недолік не в грошах, а в розумних людях і обдаруваннях, робить слабкою державу»

Вольтер

Як відомо успіх і процвітання держави — це розвиток і самовдосконалення його громадян. Наука і техніка, виробництво та інновації — все це справа рук талановитих і допитливих учених. Саме тому, важливо, прищеплювати любов до знань і наук з дитинства!

Інтелект особистості безпосередньо залежить від прагнення до пізнання! Відкрити двері для молоді у таємничий і прекрасний світ науки, завдання кожного! Всебічний розвиток, виховання здатності мислити і міркувати, допоможуть підростаючому поколінню самореалізуватися в науково-технічних і культурних галузях України!

Натуралістичні фільми і науково-популярні видання — ключ до інтересу юних громадян. Кожен спроможен розвивати здібності і таланти дітей, придбаючи літературу українських видавництв. Яскравим прикладом є науково-популярні журнали, створені вченими спеціально для молодого покоління. Кожен спроможен приймати активну участь у розвитку дітей та молоді, а значить і в розвитку всієї України!

Кожен спроможен зануритися у світ науково-технічного прогресу. Відео про перший і єдиний український науково-популярний журнал «Країна знань»

https://www.youtube.com/watch?v=GwaKTVv9fpA

https://www.youtube.com/watch?v=nDZUwukZbgQ

https://www.youtube.com/watch?v=BOk0ivZAd3w

Автор записи

Залишити відповідь

2 + 7 =