Катастрофа або життя?! А, якщо завтра не настане?! (ВІДЕО)

Катастрофа або життя?! А, якщо завтра не настане?! (ВІДЕО)

«Від мене нічого не залежить, я лише раб обставин» — так міркує чимало людей… Не замислюючись, що кожен причетний до сучасних подій! Досить перекладати відповідальність! Кожен спроможен все змінити! Падіння культури і моральності, руйнування і забруднення навколишнього середовища, все це веде до неминучої загибелі людства і планети в цілому!

Відомо, що на Землю чекає два сценарії — це сталий розвиток чи катаклізми. Перший варіант можливий тільки у випадку, якщо кожен перегляне своє ставлення до навколишнього світу. Якщо кожен поміняє свою споживчу позицію. Кожен спроможен припинити руйнувати своє життя, свою планету, і почати будувати. Будувати свій дім у глобальному масштабі вулиць і міст, регіонів і країн! В іншому випадку всіх чекає непоправне лихо, між тим кожен спроможен цього не допустити!

У цьому світі все має свій кінець — починаючи від людського життя і закінчуючи ресурсами планети. Однак кожен спроможен змінити сумний прогноз і дати надію на краще майбутнє собі та підростаючому поколінню! Усе залежить від наших звичок, принципів і устоїв, міняючи їх, люди змінюють навколишню дійсність. Ось і виходить, що кожна людина відповідає не тільки за своє життя. Кожна людина у відповіді за життя всієї планети! А значить, кожен спроможен повірити в свої сили і не допустити катастрофи!

Бажаєте відкрити очі на правду і дізнатися більше? Дивіться відео «Межі зростання»

Автор записи

Залишити відповідь

6 × = 30