З Днем Захисту Дітей! (ВІДЕО)

З Днем Захисту Дітей! (ВІДЕО)

1 червня — Міжнародний день захисту дітей, свято дітвори та нагадування дорослим про те, скільки у цьому світі дітлахів потребують допомоги! Як відомо чужих дітей не буває, а це означає, що кожен спроможен не бути байдужим до долі юного покоління.

Хіба є на світі щось дорожче, щось важливіше і щось прекрасніше, ніж дитяча посмішка та дитячі мрії? А, іноді, стерта сльозинка з маленького личка, своєчасна допомога і підтримка можуть по-справжньому творити чудеса! Адже всі ми родом з дитинства…

Рівно 65 років тому міжнародна демократична федерація жінок заснувала свято — День захисту дітей. З тих пір у кожному куточку планети відзначають день Захисту життя, прав і здоров’я дітей. Кожен спроможен і кожен повинен перешкоджати насильству над дітьми http://кожен-спроможен.org/дитяча-деградація-що-замовчують-про-є/ !

Кожен спроможен оберігати і піклуватися, виховувати і наставляти покоління, завдяки якому світ стає добрішим, щасливішим і світлішим! Кожен спроможен вкладати в незміцнілі розуми принципи моральності і патріотизму, принципи справедливості і гуманізму. Адже діти — це наше майбутнє, наші надії і наші мрії. Діти — це наше життя!

З найдитячишим з усіх свят, з Днем Захисту Дітей!


Автор записи

Залишити відповідь

1 + = 4