Зі святом Дня Конституції України! (ВІДЕО)

Зі святом Дня Конституції України! (ВІДЕО)

 

Любов до батьківщини — перша чеснота цивілізованої людини

Наполеон

Історія України — це шлях до незалежності, шлях до мрії. 28 червня 1996 року була прийнята перша конституція Української держави.

Тернистий шлях подолали українці, щоб отримати довгоочікувану свободу. Сотні років, незламному народу снилася самостійна і незалежна ненька Україна. І ось, пройшовши крізь війни і революції, неволю і зміну політичних режимів, сон став реальністю. Волелюбність, національний дух і культура призвели самобутню націю до бажаного моменту істини!

Згідно з Конституцією, Україна — суверенна і незалежна, соціальна і правова держава (ст.1). Україна — унітарна держава, її територія у межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною (ст.2).

Конституція — це фундамент для розвитку соціальної, демократичної та правової держави. Це не просто правовий акт, а документ, у якому містяться моральні орієнтири та соціальна справедливість держави!

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст.3).

Україна сильна держава, зі славною історією і народом. Держава зі своїми культурно-гуманістичними цінностями і традиціями. Держава, що володіє величезним науково-технічним потенціалом і космічною силою, якою можуть похвалитися далеко не всі країни! Держава, основою якої є талановиті та цілеспрямовані громадяни, здатні разом подолати будь-які негаразди!

Українці були, є і будуть громадянами великої держави! А, значить, кожен спроможен докласти максимум зусиль для процвітання своєї країни! Кожен спроможен шанувати подвиг предків, чиї життя були покладені на вівтар незалежної і суверенної держави! Кожен спроможен прищеплювати любов і гордість до своєї Батьківщини і підростаючому поколінню!


Автор записи

Залишити відповідь

1 + 4 =