Запорізька Січ XXI століття: «Тут зміцнюють не лише м’язи, але і дух» (ВІДЕО)

Запорізька Січ XXI століття: «Тут зміцнюють не лише м’язи, але і дух» (ВІДЕО)

Історія – свідок минулого, світло істини, жива пам’ять, учитель життя, вісник старовини.

Марк Тулій Цицерон

Духовно-моральне виховання, вивчення національних традицій та бойових мистецтв, історії та культури — основа розвитку сильного народу і процвітаючої держави. На цих принципах відроджується українське козацтво XXI століття! Сила духу і сила волі, сила рухатися вперед і залишатися самобутнім народом — двигуни сучасного українського козацтва і народу в цілому!

Кожен спроможен виховувати у підростаючому поколінні невідкладні істини, властиві українцям. Кожен спроможен не втратити у віхах історії культуру свого народу. Культуру, яку захищали пращури до останньої краплі крові, до останнього подиху. Культуру, яка пережила і гніт «панщини» та іноземних загарбників, і не зломила свій дух!

Наші праотці передавали національні звичаї та історію, як найцінніший дар — з уст в уста. Так невже ми — сучасні українці, у найбільш сприятливу для нас годину не відновимо свої славні традиції? Не відкриємо нову сторінку України, сторінку кращої історії, кращої долі і кращих звершень?

За гарними словами, повинні слідувати і гідні вчинки. Так, не словом, а ділом відроджується і українське козацтво. Сьогодні, за сприяння всеукраїнської федерації «Спас» створена однойменна дитячо-юнацька школа, де хлопці стають справжніми козаками!

sam_40294

Спас — це не просто спортивна школа, де вивчають національні бойові мистецтва. Тут дітям прищеплюють любов до рідної землі, повагу до близьких, шанування українських звичаїв, ну і звичайно виховання у військово-патріотичному дусі! Сьогодні існує кілька шкіл, чиї навчальні програми, засновані на патріотизмі, моральності та любові до Батьківщини! Де діти разом із загальноосвітніми предметами поглиблено вивчають «українознавсвто» — звичаї і культуру, історію України й українського козацтва!

Однак відродження традиційних свят та поширення національної ідеї має бути не тільки в окремо узятих школах (у яких, до речі кажучи, вже сьогодні спостерігається, не бувало високий конкурс для вступу, як у кращі Виші). Така система навчання повинна бути у кожному навчальному закладі. Кожен спроможен змінити систему освіти, висловлюючи свою позицію і ставлення до навчання дітей та молоді, об’єднуючись із такими ж небайдужими людьми.

Кожен спроможен не залишатися байдужим до майбутнього своєї країни і свого народу! Кожен спроможен підтримати ідею національного виховання спадкоємних поколінь. Гордість і гідність, традиції та історія, ерудованість і фізична підготовка — принципи, які кожен спроможен прищеплювати дітям і молоді. Так Україна напише нову щасливу історію найдостойнішого народу!

http://spas.zp.ua

Автор записи

Залишити відповідь

7 × 7 =