Завдяки грі, кожен спроможен зміцнити своє здоров’я і уникнути інсульту та інфаркту

Завдяки грі, кожен спроможен зміцнити своє здоров’я і уникнути інсульту та інфаркту

Дніпропетровський інструктор Віктор Йугин, який пройшов через усі кола пекла страшної хвороби — інсульт, розробив власну методику боротьби з недугою і довів, що кожен спроможен вилікуватися …

У територіальному центрі Дніпропетровська, працює інструктор лікувально-профілактичних робіт — Віктор Йугин, який створив спеціальний кардіологічний комплекс вправ для оздоровлення серцево -судинної системи.  Віктор інструктор і віце-президент обласної федерації фітнесу.

Віктор Йугин запрошує разом із ним зайнятися гімнастичними вправами, спрямованими на реабілітацію та попередження типових захворювань , таких як інфаркти та інсульти.

Особливе місце займає гра «плейстік». Playstick в перекладі з англійської означає «в’язкі , липкі рухи» або «разом , що тримається поруч». Це «ніжна гра» без ударів та агресії. Кожен рух перебільшено уповільнений, плавний.

Таке заняття проходить у темпі спокою та гармонії з собою. Гра допомагає зняти напругу, розвантажити хребет після важких буднів і поліпшити поставу.

 «Плейстік» корисний не тільки дорослим, але й дітям, які багато часу проводять як за партами в школі, так і за комп’ютерами вдома, часто не дотримуючись гігієни правильного сидіння. В ігровій формі кожен спроможен оздоровитися, і для цього не потрібно ні хитромудрих приладів, ні лікарських препаратів, ні спеціально відведених місць. Досить двох осіб, пари ракеток і м’ячика, наповненого піском, і, звичайно ж, готовність підняти свій дух і бадьорий настрій вище небес. Так, що грайте і міцнішайте в приємній компанії, що послужить запорукою здоров’я на довгі-довгі роки, адже цього прагне кожен і кожен на це спроможен.

Автор записи

Залишити відповідь

4 × 9 =