Життя на планеті – правда, яку приховують (ВІДЕО)

Життя на планеті – правда, яку приховують (ВІДЕО)

«Помах крила метелика на одному кінці світу може викликати землетрус на іншому»

Теорія Хаосу.

Кінофільм «Дім» був заборонений до показу в 36 країнах. Між тим, як каже сам автор — там, де є якісь проблеми, завжди забороняють зйомку. Незважаючи на те, що знімальну групу гнобили і погрожували позбавленням волі, ніщо не зупинило творців у досягненні своєї мети! Так кожен спроможен змінити світ.

Дім — це чотири стіни або вулиця, регіон, держава, ПЛАНЕТА? Життя кожної окремо взятої людини, як правило, вибудовується в своєму маленькому світі. Коло близьких людей, постійних турбот і дозвілля. На цьому крапка. І не важливо, що за кордонами цього обмеженого існування. Винищення лісів, вимирання тваринного світу, щохвилинні смерті людей, крах людської цивілізації… Що далі? А, далі нічого, суцільна порожнеча …
Рухаючись, слизьким шляхом, продовжуючи відгороджуватися від зовнішніх проблем, людство тихо котиться в неминучу прірву. Проте кожен спроможен змінити жорстоку реальність, не допускаючи катастрофи планетарного масштабу. Питаєте як? — Не залишатися байдужими. У цьому світі все взаємопов’язано — тотальні катастрофи або голод дітей у країнах третього світу, відходи, залишені в неналежному місці або нераціональне використання водних ресурсів.
Виховання в дітях та молоді дбайливого ставлення до тваринного та рослинного світу. Повага і співчуття до людей, надання посильної допомоги, культура поведінки — прості істини. Однак у глобальному сенсі — неоціненний внесок, який кожен спроможен зробити, змінюючи майбутнє на краще.

Автор записи

Залишити відповідь

9 × 7 =