Досягнення мети. Як навчитися передбачати своє щасливе майбутнє, не вдаючись до магії? (ВІДЕО)

Досягнення мети. Як навчитися передбачати своє щасливе майбутнє, не вдаючись до магії? (ВІДЕО)

Люди, які не планують своє майбутнє, не мають його!

Брайан Трейсі

Ключ до успіху – «перший крок». Однак як важко часом його зробити. З чого почати? Як правильно обрати свій шлях? Як побороти страх? — Перед кожною людиною постає безліч питань, коли вона бажає змінити своє життя! Але в основі всіх дій і результатів лежить мета і план її досягнення!

Кожен спроможен рухатися «вперед і вгору»! Кожен спроможен стати провісником своєї долі! Перше, що для цього необхідно, це поставити мету і докласти всі можливі і неможливі зусилля щодо її досягнення! Адже, якщо хтось досягнув успіху в тій чи іншій галузі, отже, і Ви зможете! Кожен спроможен будувати своє майбутнє, фокусуючись на своїх цілях!

Працювати не покладаючи рук, самовдосконалюватися і набувати нові навички — наріжний камінь успіху. І для цього немає необхідності винаходити велосипед, адже кожен спроможен вчитися у людей, що зійшли на олімп! Кожен спроможен переймати досвід, кожен спроможен навчатися новому! А значить і кожен спроможен сягати всіх ймовірних і неймовірних цілей і результатів, які тільки зможе перед собою поставити!

Відеокурс, де Брайан Трейсі навчить Вас, як передбачити щасливе майбутнє, завдяки своєму таланту!

Автор записи

Залишити відповідь

1 + 6 =