Дитяча деградація. Що замовчують про Європу (ВІДЕО)

Дитяча деградація. Що замовчують про Європу (ВІДЕО)

Незалежність, самостійність, суверенність — принципи, на яких будується будь-яка самодостатня держава. Однак, якщо ці поняття так важливі, то чому багато країн наполегливо прагнуть бути під чиїмось крилом? Чому, крім дружніх і ділових відносин, безліч держав, так і норовить слідувати чужим законам? А, чи дійсно кращі ті закони?

Можливо, чужоземні порядки підходять тим чи іншим країнам, але чи застосовні у кожній конкретній державі з її ментальністю і засадами? Може, варто зупинитися, задуматися, і усвідомити, що кожен народ спроможен побудувати свою державу за своїм правилам і канонами. Кожен народ спроможен своїми руками створювати майбутнє своєї країни і дітей.

Безумовно, не можна представляти картину однобічно, лише у сірих барвах, адже є і яскраві фарби. І країнам, що крокують у більш щасливе майбутнє, є чому повчитися у розвинених сильних держав. Однак кожен спроможен аналізувати, виходячи за рамки своєї держави. Кожен спроможен побачити повну картину з її мінусами і плюсами. Кожен спроможен скористатися позитивним досвідом успішних країн, при цьому, не втративши своєї самобутньої культури, традицій та історії.

Чи хочете Ви, щоб 14-річні підлітки мали багаж знань першокласника? Чи бажаєте, щоб діти в такому віці могли лише підраховувати здачу і читати? Звичайно, таке нове покоління, підкріплене низинними інстинктами, буде сліпо слідувати заданим кимось шляхом. І, відносно швидко опиниться у комфортабельних умовах, проте якою ціною? Ціною власної деградації? Ціною втрати культурних традицій, забуття історії, моральності?

Інший погляд на найбільш благополучні країни

 

Автор записи

Залишити відповідь

× 3 = 6