Глобальне потепління чи глобальний обман?! (ВІДЕО)

Глобальне потепління чи глобальний обман?! (ВІДЕО)

Глобальне потепління, парниковий ефект, затоплення материків, озонові діри… Безліч катастроф, має вбити планету і людство. Величезна кількість кліматологів і екологів, журналістів та політиків говорять про це. Промисловий ріст, розвиток і прогрес невпинно призведе нас до пекельної спеки? Наскільки це правда чи антинаукова вигадка?

Незалежні вчені усього світу встановили — людина не може стати причиною цих катаклізмів! Тоді навіщо людей тримають у страху? Навіщо залякують, змальовуючи жахливі картини майбутнього? Відповідь очевидна — знову страх використовують як горезвісний важіль у політичних і економічних махінаціях. Кожен спроможен усвідомити, що паніка спеціально створюється, щоб рікою потекли гроші у руки призвідників! Щоб країни, що розвиваються, так і залишилися на своєму рівні!

Безумовно, людська діяльність завдає шкоди, проте, зовсім в інших аспектах і масштабах! Зростання температури на Землі, пов’язане не з вуглекислим газом, як пророкують псевдовчені, а з енергією Сонця! Кожен спроможен з’ясувати правду! Кожен спроможен зрозуміти, навіщо маніпулюють його свідомістю. Кожен спроможен перешкодити потоку брехні й обману!!!

high-air-temperature

Уся, правда, про глобальне потепління

Автор записи

Залишити відповідь

4 − 2 =