В Україні вже сьогодні, доступні енергетичні технології майбутнього! (ВІДЕО)

В Україні вже сьогодні, доступні енергетичні технології майбутнього! (ВІДЕО)

З кожним днем, для повноцінного життя людині потрібна все більша і більша кількість енергії. У мегаполісі або селі, на відпочинку або у робочі будні, від Арктики до Антарктики все забезпечується не відновлюючими джерелами енергії нафти або газу, вугілля або урану. Енергія охоплює Земну кулю, немов мережа кровоносних судин, створюючи нормальні умови для життєдіяльності всього людства. Однак у процесі видобутку природних ресурсів завдається непоправна шкода довкіллю!

Рятівним кругом у океані енергетичного лиха може стати сонце, а точніше його енергія! За тиждень, кількість сонячної енергії, що посилається на Землю, рівноцінна усьому світовому запасу вугілля, нафти й урану! Лише задумайтеся, адже це практично невичерпне джерело енергії!

Переваги фотоелектроенергії очевидні: безпека для навколишнього середовища та людини, безшумність і простота в експлуатації. Крім того, фотоелектростанції можуть створюватися як на окремих земельних ділянках, так і на різних будівлях, дахах торгових центрів або багатоквартирних будинків! Починаючи від величезних станцій і закінчуючи приватним будинком — кожен спроможен використовувати альтернативне джерело електроенергії!

На думку експертів, вже через 15-20 років сонячне джерело енергії стане однією з основних! Термін окупності фотобатарей становить 5-7 років. При цьому один кіловат, одержуваний з фотомодулів, коштує всього лише 23 українські копійки! Сама станція може прослужити 25-30 років і більше, перевищення ж терміну експлуатації загрожує лише отриманням меншої кількості енергії! Адже зношується в основному фотопластина, яка поглинає сонячні промені.

Кожен спроможен використовувати технології майбутнього енергетики! Сьогодні, в Україні активно підтримується так звана «зелена енергія». В Одеській, Вінницькій, Запорізькій, Харківській, Миколаївській областях, а також у Криму успішно працює більше десятка сонячних електростанцій! Одна фотоелектростанція здатна забезпечити енергією тисячі домогосподарств! Сонячна енергія дозволить скоротити на десятки тисяч тонн викиди вуглекислого газу та інших шкідливих сполук, які характерні для традиційного природного палива!

Кожен спроможен жити у державі, де основним джерелом енергії виступає сонце! А, значить, кожен спроможен підтримувати розвиток альтернативних енергетичних ресурсів в ім’я благополуччя людини, в ім’я щастя і здоров’я майбутнього нації! Інакше країна ризикує загрузнути в борговій прірві за паливні ресурси, продовжуючи доводити до катастрофи стан навколишнього середовища!

Відео про сонячні електростанції в Україні та за її межами:
Автор записи

Залишити відповідь

1 + = 9