Вічний борг або чому люди змушені жити у кредит? (ВІДЕО)

Вічний борг або чому люди змушені жити у кредит? (ВІДЕО)

Гроші — це нова форма рабства.

Лев Толстой

Як часто заради нового придбання, на яке не вистачає грошей, люди вдаються до послуг банків? Як часто потопають у боргових зобов’язаннях, працюючи на погашення позик? Як звільнитися з подібного рабства? Чому, незважаючи на постійне зростання національного боргу, уряд не реформує настільки збиткову економічну систему?

Відповісти на такі запитання навряд чи зможе кожен! А, все через те, що ні школи, ні виші, і навіть мас-медіа не порушують подібних тем. Однак кожен спроможен відкрити істину, адже шляхи вирішення існують! Кожен спроможен жити в світі, де кошти регулюються урядом в інтересах громадян, і де немає місця лихварям, які заробляють гроші чужою працею!

Купівельна спроможність кожного — показник добробуту людини. Однак звідки від початку беруться гроші? Створюються урядом? — Навряд чи… Насправді, лише 5% грошових потоків забезпечуються державним монетним двором. Левова частка ж у 95% виникає практично з повітря! Складно повірити? — Однак так і є. Кожен спроможен усвідомити, що інші гроші створюються на підставі його ж боргових зобов’язань. А точніше завдяки кредитам і позикам, що видаються банками.

Кожен спроможен дізнатися правду і змінити порядок речей!

Відео «Гроші — піраміда боргів»

Автор записи

Залишити відповідь

+ 8 = 14