Врятувати життя. Люди з особливими потребами (ВІДЕО)

Врятувати життя. Люди з особливими потребами (ВІДЕО)

Чи Часто Ви зустрічаєте на вулицях свого рідного міста чи селища людей з обмеженими можливостями? А, часто зустрічаєте діток з тими чи іншими особливостями? Ви, напевно, зараз подумали: «Значить, у нас їх немає»?! Насправді у нас немає умов для таких людей… Мало того, у нас немає терпимості і правильного ставлення до особливих людей. А, між тим вони такі ж громадяни, як і кожен з нас, заслуговують належного відношення до себе та уваги!

Не варто відвертатися або дивитися з цуценячої жалістю на тих, хто відрізняється від Вас, вони сильні духом. Однак, кожен спроможен ставитися до людей з особливими потребами з повагою і турботою. Не варто огороджувати себе і своїх дітей, від таких людей, адже їм деколи не вистачає саме банального спілкування! Кожен спроможен докласти зусилля, щоб людина з обмеженими можливостями не відчувала себе ізгоєм!

Адже іноді їм потрібно так мало — усмішка, чи добре слово. Елементарна допомога та просто співчутливе звернення. Люди з особливими потребами потребують допомоги кожного з нас. І перш за все у людському відношенні. Кожен спроможен надати посильну допомогу тим, хто її потребує. Кожен спроможен не залишатися осторонь, коли десь як повітря потрібна Ваша підтримка! Кожен спроможен не бути байдужим, вибудовуючи майбутнє, де є місце для всіх і кожного!

Відео, яке не залишає байдужим:

Автор записи

Залишити відповідь

+ 8 = 13