Вадим Сидур — пророк сучасного мистецтва (ВІДЕО)

Вадим Сидур — пророк сучасного мистецтва (ВІДЕО)

Що таке мистецтво? Можливість передати людську глибину і саму суть життя? Спосіб змінити свідомість і доторкнутися до найтонших струн внутрішнього я? А, може мистецтво — це діалог автора з глядачем, нескінченний світ образів і думок творця? Кожен спроможен обрати свій шлях до пізнання мистецтва!

Як би там не було, але однією з основних цілей творчості — не залишати людину байдужою. Мистецтво змушує людей думати і сумніватися, радіти і засмучуватися, відточуючи душевну багатогранність. Мистецтво — це спосіб не дозволити зачерствіти людським серцям! Саме такою майстерністю володіє талановитий художник і скульптор — Вадим Сидур.

У руках віртуоза оживають холодні конструкції, передаючи весь спектр можливих почуттів. Німий крик, біль, скорбота, буквально пронизують незвичайні твори скульптора. Адже, народжений у Дніпропетровську, Вадим Абрамович пройшов крізь усі жахи Великої Вітчизняної Війни. Фронт назавжди змінив життя художника, закарбувавшись на багатьох його роботах.

Sidur_Holocost

У своїх творіннях блискучий графік пророчо попереджає людей про можливі глобальні катастрофи. Лаконічними засобами, без зайвих фарб і слів авангардист оспівує вічні теми! Адже війни, лиха і катастрофи, спровоковані людиною, калічать не лише зовні, але в першу чергу зсередини!

Смерть і насильство — як іржа, роз’їдають душу, вбиваючи в особистості все людське! Вадим Сидур всім своїм єством виступає за мир і любов, протиставляючи смутку і горю. У радянському союзі художник і його мистецтво було забороненим, у той час як за кордоном зводили створені ним пам’ятники. Чудові експонати обдарованого митця, неодноразово прикрашали іноземні виставки, викликаючи величезний резонанс.

Різнобічні інтереси та таланти Вадима Абрамовича проявлялися не тільки у скульптурі, графіці і гравюрах, але і в поезії, прозі і навіть кінематографі. Майстер образів прагнув відобразити диво життя, передаючи всю його глибину. Великий діяч закликає до людської чесноти, у надії змінити світ на краще!

126366_original

Кожен спроможен збагатитися духовно, ознайомившись із творчістю великого скульптора, народженого на українській землі. Кожен спроможен отримати найглибший заряд людської думки, яка виражається Вадимом Абрамовичем Сидуром. Кожен спроможен виступати за мир, виховуючи упідростаючому поколінні незабутні загальнолюдські та гуманістичні цінності!

Про життя і творчість неперевершеного майстра пензля і металу В.А. Сидура:


Автор записи

Залишити відповідь

7 + = 12