«Буккроссинг» на Фестивальному причалі або прийди та отримай нову книгу в обмін на свою

«Буккроссинг» на Фестивальному причалі або прийди та отримай нову книгу в обмін на свою

Для того, щоб читати нову, цікаву літературу, необов’язково йти до книжкового маркету та витрачати гроші! Відтепер кожен спроможен безкоштовно обмінювати книгу, що прочитав на нову …

буккроссинг 2

Більшість людей полюбляють читати літературу в паперовому варіанті, адже як приємно відчувати книгу на дотик, гортати шарудящі сторінки, занурюючись у світ нових знань, пригод і пристрастей. Однак у той самий час, кількість прихильників електронної версії зростає з кожним днем. Це скоріше вимушений крок, адже книга сьогодні, задоволення не з дешевих … Але є вихід – «буккросінг» — або обмін книжками.

На Фестивальному причалі, була організована « бібліотека під відкритим небом», де всі охочі мали змогу придбати довгоочікувані примірники у паперовій палітурці в обмін на старі.

буккроссинг

Кожен спроможен відшукати у себе хоча й улюблені, але вже надто знайомі книги, які із задоволенням можна проміняти на щось новеньке, не меньш цікаве.

Завдяки таким заходам, кожен спроможен прочитати нову книгу, і при цьому не витратити жодної копійки. Крім того кожен може і кожен спроможен обмінятися не лише книжками, а й позитивними емоціями, познайомитися з новими цікавими людьми, і просто провести приємно час.

Автор записи

Залишити відповідь

+ 3 = 8