Бажаєте, щоб діти досягли успіху в житті? Навчіть молодь фінансової грамотності! (ВІДЕО)

Бажаєте, щоб діти досягли успіху в житті? Навчіть молодь фінансової грамотності! (ВІДЕО)

Як розпоряджатися фінансами? Як планувати власний сімейний бюджет? Чи варто брати кредити, і на яких умовах? На всі ці питання навряд чи зможе знайти відповідь старшокласник, студент, а іноді навіть дорослий. Фінансової грамотності на теренах пострадянського простору не прийнято навчати.

Отримуючи кишенькові гроші або стипендію, батьки не роз’яснюють молоді як управляти грошовими коштами, маючи на увазі, що все ясно за замовчуванням, а це далеко не так. Саме тому у 2012 році стартував експериментальний проект по фінансовій грамотності! На території чотирнадцяти областей України у 68 школах з’явився новий факультатив, де старшокласників вчать, як поводитися з грошима!

Звичайно, такий урок, як фінансова грамотність, повинен бути в кожній школі, виступаючи обов’язковим предметом! Проте початок було покладено! Кожен спроможен навчати фінансовим аспектам підростаюче покоління і при необхідності навчатися самому! Кожен спроможен скористатися курсом аудіокниг і тренінгів і навіть навчальних фінансових ігор! http://кожен-спроможен.огд/каждый-способен-обрести-финансовую-н/?lang=ru

Кожен спроможен отримати необхідні знання і вибудувати план своєї фінансової незалежності, усвідомлюючи, що це абсолютно реально!


Автор записи

Залишити відповідь

7 × 9 =