Бажаєте прожити сто років? Все у Ваших руках!

Бажаєте прожити сто років? Все у Ваших руках!

«Ви повинні бути за кермом автомобіля Вашому житті,

Ви архітектор Вашої долі,

на Вас лежить вся відповідальність».

Брайан Трейсі

Життя кожної людини багатогранне і різнопланове. Люди мріють і загадують бажання, ставлять цілі і досягають їх. Прагнуть успіху в роботі чи навчанні, і, зрозуміло, щастя в особистому житті. Однак, радість або смуток, праця чи відпочинок — все це можливо при наявності повноцінного здоров’я. Коли Ви бадьорі і енергійні, коли сповнені сил і здоров’я, лише тоді будь-які труднощі і негаразди будуть до снаги, а будь-які плани здійснені.

Здоров’я і є життя. Життя у всіх фарбах і настроях. Життя, у якому є місце для дива і здійснення всіх надій. Кожен спроможен підтримувати здоровий спосіб життя і правильне харчування. Займатися фізичними вправами і проходити медичне обстеження. Виконуючи такі нехитрі маніпуляції, Ви просто приречені, дожити до ста років!

Окрім здоров’я фізичного, величезне значення має душевне здоров’я. Кожен знає, що настрій безпосередньо впливає на фізичний стан. А, значить позитивний настрій і доброзичливе ставлення до оточуючих, допоможуть довше залишатися на гребені хвилі здоров’я, радості і щастя! Так кожен здатен фокусувати позитивну енергію навколо себе — віддаючи її і отримуючи взамін.

Брайан Трейсі — автор понад 45 книг і безлічі аудіо-відео навчальних програм, по досягненню успіхів, самореалізації, лідерства і т.п. Перечитавши тисячі книг і пройшовши безліч тренінгів, він написав книгу «21 спосіб як дожити до 100 років». Поспішаючи поділитися секретом здоров’я зі всіма бажаючими! Доводячи, що кожен здатний бути успішним і здоровим людиною!

Аудіокнига «21 спосіб дожити до ста років» Брайан Трейсі

Автор записи

Залишити відповідь

− 7 = 1