А Ви готові змінитися, заради успіху?! Тоді це для Вас! (ВІДЕО)

А Ви готові змінитися, заради успіху?! Тоді це для Вас! (ВІДЕО)

Оптимізм, віра у себе, цілеспрямованість, здатність вчитися новому та розвивати корисні звички — якості успішних людей. Перекладати відповідальність на інших, нарікати на погане життя, негативне мислення — риси, властиві посереднім людям, які не претендують на успіх! Здавалося б, такі прості істини, які знаходяться на поверхні! Однак, якщо все так легко, чому так мало дійсно успішних людей?

Насправді відповідь досить прозора — все вище сказане вимагає постійної роботи над собою! Кожен спроможен досягти успіху, інше питання чи готовий кожен, «засукавши рукави», у прагненні до кращого життя, прикладати певні зусилля? У кожної людини є величезний потенціал і кожен спроможен його реалізувати!

Однією з основних перешкод на шляху до успіху, є страх поразки і страх змін! Тому як ніколи, важливо бути впевненим у собі і не боятися змінюватися на краще! Нехай шляхом «спроб і помилок», нехай не завжди легкою дорогою, але кожен спроможен ставити перед собою мету і сягати її! Кожен спроможен знову і знову підніматися після падіння, знаючи, що це лише тимчасова невдача. Знаючи, що попереду чекає успіх!

Брайан Трейсі постійно доводить мільйонам людей, що успіх закладений у кожній людині, і кожен спроможен його досягти! Бажаєте отримати нові ідеї та стати успішною людиною? Дивіться відео, де Брайан Трейсі розповідає, як це зробити!

Автор записи

Залишити відповідь

5 − = 0