Антон Семенович Макаренко: «Навчити людину бути щасливою не можливо, але виховати її так, щоб вона була щасливою, можна» (ВІДЕО)

Антон Семенович Макаренко: «Навчити людину бути щасливою не можливо, але виховати її так, щоб вона була щасливою, можна» (ВІДЕО)

Антон Семенович Макаренко — видатний письменник і педагог, людина, яка вболівала за свою справу! Макаренко не просто працював із дітьми з важкою долею, він жив турботами безпритульних, їх радощами і прикрощами, створюючи умови, у яких навіть страшенні хулігани, на очах перетворювалися у відповідальних людей з честю і гідністю!

Вихователь всіх часів і народів поклав життя на вівтар порятунку тих, від кого відмовилося суспільство. Він довів, що дисципліна і повага, індивідуальний підхід, навчання і праця здатні робити чудеса! Видатний педагог перетворював колонії неповнолітніх злочинців у трудові колективи, що виховали робітників та інженерів, учителів і льотчиків! Вихованці Макаренка ставали повноцінними і щасливими членами суспільства!

На Батьківщині великого вчителя Антона Семеновича Макаренка даремно забули про його досягнення. Адже його напрацювання у  галузі педагогіки та виховання дітей є актуальними і сьогодні! Внесок письменника визнаний ЮНЕСКО, а література і донині продовжує видаватися на заході!

Завдяки розробкам Антона Семеновича кожен спроможен безболісно вирішувати одвічний конфлікт «батьків і дітей»! Кожен спроможен виховувати молоде покоління на непорушних культурних і моральних цінностях. Кожен спроможен отримати неоціненний досвід в педагогіці, який передає Макаренко А.С.!

Відео про талановитого письменника і неперевершеному педагога А.С. Макаренко

Автор записи

Залишити відповідь

9 + 1 =