Як серед кам’яних джунглів Мелітополя зросли екзотичні зелені джунглі

Як серед кам’яних джунглів Мелітополя зросли екзотичні зелені джунглі

Активні жителі Мелітополя не стали чекати муніципальних служб і самостійно змайстрували чудову дитячу площадку в своєму дворі. Здавалося б із нехитрих матеріалів — пластикових пляшок, шин і дошок, так у міських околицях пролягли зелені джунглі з екзотичними рослинами і тваринами.

У сучасному світі технологій, коли комп’ютерні ігри та соціальні мережі поглинають левову частку уваги юного покоління, важливо докласти максимум зусиль для того, щоб діти все ж наживо спілкувалися і гуляли з однолітками. Такий яскравий острівець здатний підняти настрій не тільки малюкам, але і дорослим, занурюючи в солодкі спогади дитинства.

Такий чудовий наочний приклад доводить, що кожен спроможен створити прекрасні і комфортні умови в своєму дворі. Кожен спроможен створювати прекрасне навколо себе своїми ж руками! Кожен спроможен і кожен може перетворити похмурі й сірі подвір’я, у яскраві і доглянуті майданчики. Тут буде приємно і весело як дорослим, так і дітям.

Такі суботники не тільки дозволять облагородити територію, але й будуть слугувати відмінною можливістю згуртувати покоління! Адже як говорить прислів’я: «Не виховуй дитину, вона все одно буде схожа на тебе. Виховуй себе».

площадка

Автор записи

Залишити відповідь

9 + = 17