У Дніпропетровську пройшов культурний флешмоб «Кожен спроможен» — промінчик радості і добра! (ВІДЕО: 51 канал)

У Дніпропетровську пройшов культурний флешмоб «Кожен спроможен» — промінчик радості і добра! (ВІДЕО: 51 канал)

Сонячним недільним днем, на фестивальному причалі Набережної могутнього Дніпра, було весело і радісно. Дзвенів дитячий сміх, блищали очі дорослих. В останній день Масляної пройшов культурний флешмоб «Кожен спроможен» від однойменної всеукраїнської громадської організації. Захід проводився спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «ВО «Крила».

IMG_4215_1

Учасниками дійства були і діти, і підлітки, і дорослі. У заході із задоволенням взяли участь і діти з дитячого будинку сімейного типу. Тут не було ні вікових, ні інших рамок і обмежень. Долучалися усі бажаючі, хто хотів підтримати дух єдності і зануритися у дружню атмосферу. Усі, для кого мир і добро, чесність і чуйність, розвиток і культура — цінності на всі часи.

FotorCreated_1

Наймолодші учасники флешмобу

- Добре, що народилася ідея такого заходу. Не дивлячись на нелегку ситуацію у країні, потрібно пам’ятати, що є світлі дні, привітні серця, які потребують розвитку та спілкуванні. Живе спілкування, позитивні емоції, ось, що сьогодні як ніколи важливо. Чудово, що діти і дорослі змогли цікаво провести час, виходячи за межі своїх осель, — розповідає Катерина, волонтер організації «Крила»

На залитій сонцем площі було гаряче від променистих усмішок учасників, перехожі так само не залишалися байдужими і приєднувалися до флешмобу. З жовтими, блакитними та білими повітряними кульками, учасники голосно заявляли, що спроможні бути культурними, виступати за мир, розвиватися і творити добро, тим самим підкреслюючи, що на це спроможен кожен.

IMG_4201_1

Неможливо передати словами те відчуття, коли всі присутні одночасно проскандували: «Кожен спроможен». Наче десятки сердець злилися в одне велике любляче серце. Почуття єдності і спільності, щастя, гармонії і причетності, — ось відчуття того моменту.

Запустивши кульки в небо під музичний супровід пісні «Я їду додому» Океану Ельзи, учасники вирушили до імпровізованого солодкого столу, в мікроавтобусі «Кожен спроможен». Тут усі охочі змогли підкріпитися і поділитися враженнями від побаченого.

коллаж_1

- Ми з сином вперше брали участь у подібному флешмобі. Залишилися найпозитивніші враження. А, головне, сподобалося дитині, хлопчик не знудився і був задоволений тим, що відбувається. У наш час дуже важливо проводити такі заходи, — наголошує Валентина, молода мама шестирічного хлопчика Єгора.

IMG_4280_1

Маленький учасник флешмобу Єгор, 6 років

Флешмоб пройшов на одному диханні, як святкове дійство. Задумане здійснилося: позитивна атмосфера, захоплене спілкування дітей і дорослих, з акцентом на непорушні культурні та моральні цінності.

Величезне спасибі всім, хто прийшов на культурний флешмоб «Кожен спроможен». Дякуємо за подарований гарний настрій та щирі емоції! Кожен спроможен ділитися частинкою свого тепла, осяваючи променями добра всіх оточуючих!

Безымянный


Автор записи

Залишити відповідь

9 − = 1