Психологія продажів: «Як продавати ефективніше і заробляти мільйони?» (Відео)

Психологія продажів: «Як продавати ефективніше і заробляти мільйони?» (Відео)

Продажі — це внутрішня гра

Брайан Трейсі

Сьогодні — в епоху ринкових відносин, коли, що завгодно продається і купується, уся економіка тримається на продажах. Однак як досягти успіхів на цьому терені? Як підвищити рівень продажів, а разом із ним і рівень заробітку? Чи можна навчитися продавати або це вміння привілей небагатьох?

Існує думка, що 80% від усіх продажів, здійснюються 20% фахівців, у той час як 20% — реалізують 80% продавців, що залишилися. Що за прірва відділяє результативних агентів, від менш успішних колег? Як же покинути порочне коло, і отримувати гонорари в 16 разів більше? Надважка задача? — Аж ніяк, кожен спроможен отримувати гідну винагороду за свої труди праведні!

Талановиті «продажники», відрізняються від своїх середньостатистичних побратимів рядом якостей, які кожен спроможен засвоїти і застосовувати на практиці. Однак що ж це за якості? Де і як про них дізнатися? І, нарешті, як навчитися застосовувати такі навички на практиці? На ці питання, Вам з легкістю відповість один із найуспішніших тренерів з особистісного росту, фінансовий консультант, бізнесмен і мільярдер Брайан Трейсі у своїй аудіокнизі «Психологія продаж». Не гайте часу, скористайтесь можливістю опинитись на Олімпі:

Автор записи

Залишити відповідь

9 + = 15